The project " Improving transparency of the State Register of Voters " 2014-2016 years


Чернігівська МГО "Молодь - XXI століття" є постійним представником  у Чернігівській області Центру підтримки громадських ініціатив (CISC) http://cisc.org.ua  та спільно працює з 2015 року  і до сьогодні.

У 2014 - 2016 роках разом із представниками по всій Україні з метою активізації виборців, з метою удосконалення законодавства щодо реєстру виборців був реалізований проект "Підвищення рівня прозорості Державного реєстру виборців". 

Проведення виборчої реформи в Україні є надзвичайно важливим питанням сьогодення. Нова виборча система повинна базуватися на принципах відкритості та прозорості. Питання внесення якісних змін до законодавства, яке регулює функціонування Державного реєстру виборців, повинне зайняти своє місце в порядку денному громадськості і влади, як невід’ємний елемент виборчої реформи.

Впровадження електронного сервісу «Особистий кабінет виборця» це крок вперед на шляху  до електронного голосування, ці новації є актуальними.  Як от відкритість державного реєстру має як свої переваги, так може бути використано для маніпуляцій. Ця ця тема є предметом для дискусії. Зовсім не висвітлена тема голосування членів ДВК під час виборів, особливо на місцевих виборах.

В рамках проекту були організовані круглі столи, експертні обговорення, анкетування представників Державного реєстру виборців, розроблені пропозиції до законопроекту. 

 У липні 2016 року завершилась робота над виконанням мережевого проекту «Підвищення рівня прозорості Державного реєстру виборців".

Мета проекту досягнута, проект закону щодо забезпечення відкритості та удосконалення функціонування Державного реєстру виборців зареєстровано у Верховній раді України.

Посилання на проект http://cisc.org.ua/propozitsiyi-tsentru-pidtrimki-gromadskih-initsiativ-do-proektu-zakonu-ukrayini-pro-vnesennya-zmin-do-okremih-zakoniv-ukrayini-shhodo-zabezpechennya-vidkritosti-derzhavnogo-reyestru-vibortsiv-ta/

Медіа-звіт можна знайти тут: 

https://www.facebook.com/hashtag/%D1%86%D0%BF%D0%B3%D1%96_%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%96%D0%B3%D1%96%D0%B2?source=feed_text&story_id=1698889423725128

Made by WebProduction