Press - preview . Public hearing in smt.Sosnytsya

16.02.2015

В п’ятницю 20 лютого 2015 року у смт.Сосниця в приміщенні  селищної ради (адреса вул. Лесі Українки,3) о 10.00 відбудуться громадські слухання на тему «Налагодження діалогу між владою та громадою: інструменти впливу».

До обговорення запрошуються представники громадськості, представники місцевого самоврядування, експерти з питань впливу влади на громаду, ЗМІ, активні громадяни міста.

 

На даному етапі розвитку оновленої  Україні одним з головних питань стає наближення управління безпосередньо до кожної людини. Реальна демократія неможлива без вільного доступу населення до питань стосовно формування та реалізації державної політики, функціонування органів місцевого самоврядування, знання своїх прав та можливостей щодо участі у цьому процесі.

В умовах становлення розвитку сучасної України одним з головних питань стає наближення управління безпосередньо до кожної людини.. Реальна демократія неможлива без вільного доступу населення до питань стосовно формування та реалізації державної політики, функціонування органів місцевого самоврядування, знання своїх прав та можливостей щодо участі у цьому процесі. Рівень демократії в державі визначається саме рівнем впливовості громадськості на прийняття рішень владою. Особливо актуальним це питання постає на регіональному та місцевому рівнях, так як саме на цих рівнях управлінські рішення зачіпають права та інтереси кожного громадянина безпосередньо.

Організатори: Чернігівська ГО «Молодь -  XXI століття», Освітній Центр «Ініціатива» за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту.

Контакти: Тетяна Громова (063)563 00 44

 

Made by WebProduction