In Priluki discuss whether the dialogue between the government and the community

02.06.2015

В п’ятницю 5 червня 2015 року у м.Прилуки в приміщенні міської ради (адреса вул.Незалежності.82) об 11.00 відбудуться громадські слухання на тему «Влада та громада: інструменти взаємодії ».

 До обговорення запрошуються представники громадськості, представники місцевого самоврядування, експерти з питань впливу влади на громаду, ЗМІ, активні громадяни міста.

На даному етапі розвитку оновленої  Україні одним з головних питань стає наближення управління безпосередньо до кожної людини. Реальна демократія неможлива без вільного доступу населення до питань стосовно формування та реалізації державної політики, функціонування органів місцевого самоврядування, знання своїх прав та можливостей щодо участі у цьому процесі.

Рівень демократії в державі визначається саме рівнем впливовості громадськості на прийняття рішень владою. Особливо актуальним це питання постає на регіональному та місцевому рівнях, так як саме на цих рівнях управлінські рішення зачіпають права та інтереси кожного громадянина безпосередньо.

Організатори: Чернігівська ГО «Молодь -  XXI століття», Освітній Центр «Ініціатива» за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту.

Контакти: Тетяна Громова (063)563 00 44

Made by WebProduction